Park linowy

 

 

Więcej informacji o promocjach na stronie internetowej >>>

Zobacz spływy pontonowe i kajakowe >>>

 


Krynicki Park Linowy położony u podnóża Jaworzyny (ul. Czarny Potok, tuż za Hotelem Czarny Potok)  zaprasza do aktywnego wypoczynku wszystkich spragnionych wrażeń. Park linowy to system przeszkód zawieszonych między drzewami nad ziemią. Bezpieczną dawkę adrenaliny odczujemy przypięci do lin asekuracyjnych, podążając wśród drzew na wysokościach od kilku do kilkunastu metrów.
 
 
Niezwykłe walory przyrodnicze, unikalna lokalizacja oraz niepowtarzalny mikroklimat stwarzają wymarzone miejsce do wypoczynku i całodniowych wypadów zarówno indywidualnych jak i grupowych.

Zapraszamy wszystkich zarówno młodszych jak i starszych. Każdy znajdzie coś dla siebie spośród wielu atrakcji dających niesamowitą satysfakcję.

W skład atrakcji linowych parku wchodzi w sumie 107 przeszkód (8 tras linowych: od tras dla mauchów,  po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń, jak również odrębna trasa zjazdowa o sumie zjazdów ponad 260m).

Natomiast prawdziwa eksplozja emocji czeka wszystkich, którzy odważą się oddać Skok Wahadłowy (Big Swing) z wysokości 17m. Niezapomniane przeżycie!

 
Zapraszamy chętnych na wspinaczkę skałkową na profesjonalnej ściance wspinaczkowej.
Na terenie parku przygotowano także zaplecze dla maluchów – m. in. mini plac zabaw, trampolina. 
 
 
Krynicki Park Linowy jest doskonałym miejscem do urządzenia pikników rodzinnych, gdzie można skorzystac ze specjalnie przygotowanego miejsca grillowego.
 
 
 
 

 
 
OPIS ATRAKCJI KRYNICKIEGO PARKU LINOWEGO 
 
Trasa Bąbel (dla najmłodszych)
Trasa Bąbel dla najmłodszych już od 3 lat. Trasa powieszona na niewielkiej wysokości, całkowicie okryta siatkami zabezpieczającymi.  Czas zabawy : bez limitu przejść i czasu, w trakcie 1 dnia.
 
 

NOWOŚĆ !!! - TRASA MALUCH

Trasa przygotowana specjalnie dla najmłodszych klientów parku linowego. Zastosowany na niej został system zabezpieczeń jak na trasach profesjonalnych (uprząż z karabinkami). Platformy są zainstalowane bezpośrednio nad ziemią, co pozwala na ciągłą kontrolę poczynań dziecka. Rodzic idący obok trasy może stać się instruktorem, a dziecko w bezpiecznych warunkach uczy się zasad bezpiecznego poruszania się po trasach. Zabawę na tej trasie może rozpocząć nawet 3-letni brzdąc.

 

Trasa niska została przygotowana specjalnie dla najmłodszych, a także dla osób z lękiem wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 1-2m nad ziemią

 

 

Trasa średnia przeznaczona jest zarówno dla starszych dzieci, jak i osób dorosłych. Przeszkody na trasie znajdują się na wysokości ok. 4 metrów. Jest to trasa o średnim stopniu trudności, zaprojektowana specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę w parku linowym

 

 

NOWOŚĆ !!! Trasa średnia - niebieska

Nowa trasa ze średnim poziomem trudności. Przystępna dla każdego, z nowymi, ciekawymi przeszkodami oraz malowniczymi zjazdami nad strumieniem górskim. W porównaniu do trasy zielonej minimalnie dłuższa i trudniejsza.

 

Trasa wysoka przeznaczona jest dla osób, które nie boją się wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 8-10 metrów nad ziemią. Jest to trasa o podwyższonym stopniu trudności, na który wpływa nie tylko wysokość, jak i rodzaj zastosowanych przeszkód

 

 

Trasa zjazdowa składa się głównie ze zjazdów tyrolkowych (najdłuższy z nich wynosi 120 m) oraz 3 przeszkód dodatkowych. Łączna długość zjazdów wynosi ponad 260 m.

 

 

  

Trasa ekstremalna
Trasa ekstremalna przeznaczona jest dla miłośników nieco bardziej ekstremalnych przeżyć. Trasa składa się z 19 przeszkód, które w niektórych miejscach sięgają nawet 15 m wysokości.

 

 

BIG SWING (skok wahadłowy) Uczestnik zostaje podciągnięty na wysokość ok. 16m i oddaje skok w trajektorii wahadła nad urwiskiem. DUŻA DAWKA ADRENALINY !!!

 

 

Jak dojechać?

Autobusy: Rafatex, Vojtex
Nazwa przystanku: Czarny Potok - ośrodek wypoczynkowy AR

 

Kontakt:
tel.+48 660 313 091,
+48 604 483 578
biuro@parklinowykrynica.pl

www.parklinowykrynica.pl

www.fabrykaendorfiny.pl