Apartament 207 - Cechini Centrum

ul. Pułaskiego 29, 33-380 Krynica-Zdrój
kom. +48.601131307Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
strona www
e-mail

Informacje o obiekcie

Apartament dwuosobowy na drugim piętrze Cechini Centrum o powierzchni 33 m2, który udostępniamy Państwu do wynajęcia jest po remoncie, komfortowo urządzony, nowoczesny, o wysokim standardzie, z elegancką, przestronną sypialnią z podwójnym łóżkiem, głęboką szafą w zabudowie. Wyposażenie do użytku Państwa: telewizor LCD/ telewizja kablowa, radioodtwarzacz CD, żelazko, deska do prasowania, leżaki. Pokój dzienny z dodatkowym miejscem do spania i aneksem kuchennym wyposażonym w elektryczną płytę grzewczą, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, zastawę stołową i naczynia kuchenne. Z obu pokoi wyjście na balkony z widokiem na Górę Parkową. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, WC, bawełniane ręczniki, suszarka do włosów.

W budynku hotelowym mieści się restauracja, pub oraz dobrze zaopatrzony sklep po drugiej stronie ulicy.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku.


Odległość od centrum Krynicy 500 m

Opis pokoi

Apartament dwuosobowy na drugim piętrze Cechini Centrum o powierzchni 33 m2, który udostępniamy Państwu do wynajęcia jest po remoncie, komfortowo urządzony, nowoczesny, o wysokim standardzie, z elegancką, przestronną sypialnią z podwójnym łóżkiem, głęboką szafą w zabudowie.


Wyposażenie do użytku Państwa: telewizor LCD/ telewizja kablowa, radioodtwarzacz CD, żelazko, deska do prasowania, leżaki.


Pokój dzienny z dodatkowym miejscem do spania i aneksem kuchennym wyposażonym w elektryczną płytę grzewczą, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, zastawę stołową i naczynia kuchenne.

Z obu pokoi wyjście na balkony z widokiem na Górę Parkową

W łazience kabina prysznicowa, umywalka, WC, bawełniane ręczniki, suszarka do włosów. 

W budynku hotelowym mieści się restauracja i pub, dobrze zaopatrzony sklep po drugiej stronie ulicy.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku. 

 

Okolica

Latem w Krynicy odbywa się rozsławiony na skale europejską, Festiwal im. Jana Kiepury. Jesienią odbywa się Forum Ekonomiczne.

Krynica Zdrój to jeden z najpiękniejszych kurortów Polski położony w Beskidzie Sadeckim na wysokości około 560-720 m n.p.m. w bezpośrednim sąsiedztwie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w malowniczych dolinach Kryniczanki, Palenicy , Słotwinki oraz Czarnego.

Od wschodu, północy i zachodu Krynicę otaczają zalesione wzgórza: Krzyżowa (813m), Jaworzynka (899m), Huzary (865m), Bradowiec (817m) i Parkowa (741m). Nad nimi góruje Jaworzyna (1114m) ze stacja kolejki gondolowej na wierzchołku. Klimat Krynicy ma walory klimatu podalpejskiego, wyróżnia się dużą liczbą dni słonecznych w roku i obfitością śniegu zimą. Mikroklimat tego miejsca daje korzystne efekty działania na organizm, pobudzając mechanizmy odpornościowe oraz wpływa na zwiększenie pojemności oddechowej.

Krynica Zdrój jest uzdrowiskową stacją klimatyczną z tradycjami. Piękne położenie, bogactwo architektury, trasy narciarskie, obiekty sportowo – rekreacyjne, różnorodność źródeł wód mineralnych, wysoka atrakcyjność wydarzeń kulturalnych i gospodarczych o zasięgu międzynarodowym czynią to miasto słynnym europejskim kurortem. Te walory powodują, że Krynica Zdrój to doskonałe miejsce na spędzenie weekendu czy wakacji.

Udogodnienia

  • Kawiarnia
  • Lodówka w pokoju
  • Ochrona
  • Restauracja
  • Rezerwacja on-line
  • Sala konferencyjna
  • Telewizja w pokoju

Galeria zdjęć

Zapytaj o wolny termin

Cennik

Święta 249.00 PLN / apartament
Zima (od 2.01. - 15.04.) 199.00 PLN / apartament
Lato 15.06 - 15.09 179.00 PLN / apartament
Poza sezonem 149.00 PLN / apartament

UWAGA! Obowiązuje dodatkowa opłata miejscowa stawka dzienna: Krynica: 3,50 zł. Tylicz: 2,00 zł. Żegiestów: 3,00 zł.

Lokalizacja noclegu

Odpowiedzialność za zawarte w powyższej ofercie informacje, ich aktualność i wiarygodność ponosi Apartament 207 - Cechini Centrum.
Krynica.pl jako podmiot świadczący usługę hostingu ofert w Bazie noclegowej nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.
Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do info@krynica.pl